Şarkılar sesiyle dans ediyor.

Aslı Maj. 21 mart İstanbul doğumlu. Şarkıcı, yorumcu, kemençevi, besteci ve söz yazarı…

        İlköğretime 5 yaşında başlayan sanatçı, orta, lise ve üniversite eğitimini İ.T.Ü.Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. 10 yaşında müzik eğitim hayatına atılan sanatçı, ilk bestesini 12 yaşında yazdı.

Konservatuarın ilk yıllarında meslek sazı bağlama olup, üniversite döneminde 3 telli klasik kemençe ile eğitimine devam etti. Yüzlerce sözlü beste çalışmaları olduğunu belirten sanatçı, halen yazmaya devam etmekte. 2000’li yıllarda Of aman Nalan, Eda & Metin Özülkü gibi pek çok sanatçıyla back vocal  olarak sahne çalışmaları ve bir çok albüm kayıtlarında gerek enstrümanıyla,gerek sesiyle yer aldı.

“Hiç Huzur Kalmadı” isimli yeni maxi single çalışması dört şarkıdan oluşmakta. Şarkıların söz ve müzikleri sanatçıya ait olup, düzenlemeler konusunda farklı müzisyenlerle çalışmıştır.

2017 yılında Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yer alan ilk single albüm çalışması ”Denizler Gibi” iki şarkıdan oluşmakta. Albüme isim ve ilk klip şarkısı olan ”Denizler Gibi” ve ”Hadi” isimli bu iki şarkının hem söz ve müzikleri, hem de aranjeleri sanatçıya ait.